Dekoratif Cam Filmi

Dekoratif Cam Filmi

Dekorasyonun trendlerinin başında yer alan dekoratif cam filmi son zamanların en başarılı tasarımı olmuştur. Kendisi mükemmel bir tasarım olmakla beraberinde kendi iç segmentlerinde ise farklı tasarımlar barındırmaktadır. Yani tasarım içinde tasarım bulunmaktadır.

Dekoratif Cam Filmi nedir?

Mimari tasarımlarda iç ve dış mekanlara farklı bir estetik katmak için kullanılmaktadır. Dekoratif cam filmin tercih edilmesinin nedenleri arasında; kalite, tasarım ve güvenlik unsurlarını sayabiliriz.

Dekoratif Cam Filmi Özellikleri

Son zamanlarda hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda olmak üzere sıradan cam kaplamalarının yerini dekoratif cam filmleri almakta. Mekanları daha estetikli bir hale getirmek için tercih edilen bu dekoratif cam filmlerinin bizlere sunduğu en güzel avantajlarından bir tanesi mekanlarımıza 3D görünümünü katmasıdır. Yaşam alanlarınıza 3D estetiğini katmak için tercih edeceğiniz cam filmi düz bir şekilde kullanabileceğiniz gibi, dilerseniz logo, dilerseniz de desenli modeller arasında seçim yapabilirsiniz. Özellikleri arasında da şunları sayabiliriz. Oldukça geniş bir uygulama alanına sahiptir. Zengin renk seçeneği sayesinde farklı çizgilere hitap edebilmekte. Özel yapısı sayesinde dileğiniz zaman camları eskisi haline çevirebilirsiniz

Dekoratif Cam Filmlerinin Kullanım Alanları

Dekoratif cam filminin kullanım alanına değinecek olursak, yaşam alanınızın hemen hemen her alanında rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ev camında, ofis camlarında tercih edip kullanabileceğiniz gibi avmlerde, kafelerde ve ofislerde de tercih edebilirsiniz. En çok tercih edilen alanları soracak olursanız, sizlere iş yeri ve ofis alanlarının olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle ofislerde çalışma alanlarını belirlemek adına logolu cam filmlerine rastlamaktayız. Logonun dışında farklı desenli cam filmleri de ofislerde tercih edilerek, mekâna farklı bir estetik katılmakta.

Dekoratif Cam Filmi Fiyatları

Özel işlemlerden geçirilmiş bir izlenim uyandıran desenli cam filmi, dilerseniz camın bir bölümüne, dilerseniz de tamamına uygulayabilirsiniz. Mekâna canlılık kazandıran bu uygulama fiyatlandırma olarak çeşitlilik göstermektedir. Kullanım alanının ölçüleri, kullanım alanında istenilen dekoratif desenler ya da işyerleri için logo tasarımları gibi ek maddeler içerdiği zaman standart fiyatlandırmadan farklı bir fiyat çıkmaktadır. Bu konuyla ilgi daha detaylı bilgiyi Master Cam Film firmamızla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

WHATSAPP