Şeritli Cam Filmi

Şeritli Cam Filmi

Şeritli cam filmi Uygulama alanlarında estetik görünümü yanı sıra görüşe engel olmayan bir yapıdadır. Özellikle görsellik açışından muhteşem bir cam film türüdür. Daha çok dekorasyonu güçlendirmek amacı ile kullanılacak olan film seçenekleri arasında yer almaktadır

Şeritli Cam Filmi Nedir?

Şeritli cam filmleri dekoratif cam filmi uygulamalarının modelleri arasındadır. Camlara kumlama olarak yapılan filmlerin şerit halinde folyo kesimi şeklinde hazırlanarak, uygulanmasıdır. Belirlenen desenler üzerinden yapılan çalışmalar vitrinler, kapı, pencere, mağazalarda ve daha pek çok farklı alanda kullanılmaktadır.

Şeritli Cam Filmi Özellikleri

Şerit cam filmi hemen yapışma kuvvetiyle ısıya dirençli, üstün kaliteli yapıştırıcı madde sayesinde cam filmlerinin uygulanmasını kolaylaştırmıştır. Uzun süreli kullanım imkânı elde edebileceğiniz şekilde hazırlanan filmler özellikle dekorasyonu etkilemek amacıyla kullanılmaktadır. Pencereler veya cam levhalar için sorunsuz temizleme sayesinde uzun ömürlüdür şerit cam filmleri. Cam filmi camlarınıza bilgisayarlı desen makinelerimizle istediğiniz bir deseni, şerit’i, logoyu tasarlayarak tam simetrik olarak montajını yapıyoruz. Buzlu cam filmi ve renkli buzlu cam filmleriyle verdiğimiz bu desenler mekânınıza dekoratif bir görüntü sağlar.

 Şeritli Cam Filmi Kullanım Alanları

Son zamanların trendlerinden olan şeritli cam filmi kullanım kolaylığı ile bizlere birçok avantaj sunmaktadır. Daha şık ve etkileyici alanlar oluşturmak istediğinizde cam veya kapılarda rahatlıkla kullanabileceğiniz ürün seçenekleri arasında yer almaktadır. Firmamız bu alanda yapmış olduğu çalışmalar ile talebinizi karşılayarak en iyi hizmeti almanızı sağlamaktadır. Bir kaç kulanım alanından söz edecek olursak; Ofis, işyeri, bölme, kapı, pencere cam sistemlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Estetik ve şık olarak ortamlara zenginlik kazandırmaktadır. Kurumsal kimlik çalışmalarında logo’lu olarak da yapılabilmektedir. Profesyonel şekilde yapılan çalışmalar kısa sürede işlemin tamamlanmasını sağlamaktadır.

Şeritli Cam filmi Fiyatları

Şeritli cam filmi uygulamasını yapmak isteyen mekânın Master Cam Filmi firmasının profesyonel ekibi ücretsiz olarak yerinde keşif yaparak uygulama yapılacak olan alanın ölçülerini belirlemektedirler. İsteğe bağlı olarak istenilen cam film çeşidi ile uygun fiyatlandırmalar yapılmaktadır. Bu konu ile ilgili detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

WHATSAPP