Güneş Kontrol Cam Filmi

Güneş Kontrol Cam Filmi

Günümüzün trendi dışarıyı içeriye yansıtan ferah ve geniş alanlara sahip mekânlardır. Bugünün evlerinde ve ticari binalarında eskiye nazaran daha fazla cam kullanılmaktadır. Çekici olduğu kadar birçok problemi ve olumsuzluğu da beraberinde getirir.

Güneş Kontrol Cam Filmi Nedir?

Güneş kontrol cam filmi yüksek performanslı metalik polyester ile kaplıdır ve cam yüzeylerde yeterli güneş izolasyonu sağlamaktadır. Cam filmi filmleri üretiminde püskürme metodu ile metal alaşımın filme dönüşmesi ile sağlanır. Tabakalar, derin çiziklere ve ısıya karşı dayanıklı bir kaplama olarak üretilmiştir. Cam filmi filmleri parlak veya mat olarak, sade, renkli ve değişik şekilli desenler ile üretilmiştir.

Güneş Kontrol Cam Filmi Özellikleri

Kışın binaların içine camlardan soğuk hava gelmesiyle birlikte insanlar daha fazla ısınabilmek için gereksiz yere daha yüksek fatura öderler. Az düzeyde ısı ve ışık yansıtan cam filmi camın iç yüzeyine kaplanarak %30 ısı kaybını azaltır. Yazın binanın soğutulması için yapılan masraflar cam filmi ile güneş sıcaklığını %79 kadar geri yansıtılmasıyla azalır. Zamanla güneş ışınları eşyaların solmalarına yol açmaktadır, normal camların zararlı ultraviyole ışınlarını geçirmesine nazaran profesyonelce kaplanan cam filmi sayesinde meydana gelebilecek bu tür hasarların %99 engellenmiş olur, Bu da mobilyaların, halıların, perdelerin ve duvar kağıtlarının uzun ömürlü olacağı anlamına gelir. Birçok sebepten dolayı güneş kontrol cam filmi avantajlarını sıralamak mümkündür.

Güneş Kontrol Cam Filmi Kullanım Alanları

Binanızın estetik olarak daha hoş görünmesini istiyorsanız, yüksek koruma faktörlü güneş kremleriyle korunmaya çalıştığımız, güneşin zararlı etkilerinden aramızda sadece bir cam olduğunda korunamayacağınızın farkındaysanız, Güneş Kontrol Filmi kullanmak için yeterli nedeniniz var demektir. İşte bu nedenlerden dolayı istediğimiz her cama uygulanmaktadır. Hangi camdan güneşin etkilerini kesmek istersek orada uygulanır. Binalar, iş yerleri, plazalar, avmler, evler, okullar, hastaneler vb.

Güneş Kontrol Cam Filmi Fiyatları

Güneş kontrol cam filmlerinin kullanım alanları oldukça geniş olduğu için uygulanacak alanın nitelikleri doğrultusunda yerinde keşif ekibimizle incelendikten sonra detaylı, kaliteli ve uygun fiyatları sizlere sunmaktayız. Master Cam filmi Firması olarak müşterilerimize uygun fiyata kaliteli hizmet vermekteyiz.

WHATSAPP