Sık Sorulan Sorular

MasterCAM FİLMİ

Cam filmi nedir?

Cam filmi polyester temelli bir malzemeden üretilmiştir. Kullanım amacına göre birden fazla türü ve rengi bulunmaktadır. Genellikle enerji tasarrufu, güvenlik ve dekorasyon amaçlı kullaılmaktadır. Ülkemizde en fazla kullanım tercihi güneşten korunmak için ve dekorasyon amaçlıdır. Güvenlik amaçlı kullanımı ise azımsanmayacak kadar fazladır.

Cam filmi nerelerden kullanılmaktadır?

Cam filmleri genelde ev ve iş yerlerinde kullanıldığı gibi binaların dış yüzeylerinde de sıklıkla kullanıldığını görmekteyiz. Güneşin zararlı ışınlarını engellemek, ısı yalıtımı sağlamak, ses yalıtımı sağlamak, güvenlik amaçlı kullanmak, başlıca kullanım alanlarını oluşturmaktadır. Cam filmi burada sayamadığımı çok fazla alanda ihtiyaca göre kullanılabilmektedir.

Cam filmi uygulaması nasıl yapılır?

Cam filmi uygulamasını eli tamirat tadilat işlerine yatkın herkes yapabilir ama uzun süre kullanayım başım ağrımasın diyorsanız işin uzmanından destek almanızı tavsiye ederiz. Cam filmi uygulaması işin uzmanı tarafından en iyi sonuçları alacağınız şekilde yapılır. Buradan teknik detayları anlatmaya gerek yok.

Kaliteli cam filmi nasıl anlaşılır?

Cam filmi kalitesini kullanıcıların çoğu anlamayabilir. Herhangi bir maduriyet yaşamamak için güvenilir firmalar ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Merdiven altı işletmelerdn kaçındığınız sürece başınız ağrımaz ve yaptırdığınız işten memnun kalırsınız.

Neden cam filmi uygulaması yaptırmalıyım?

Cam filmi yaptırmak yad yaptırmamak sizin kararınızdır. Cam filmi yaptırmanın size ne gibi faydaları yada zararları olur bunun araştırmasını yaptıntan sonra çok daha doğru bir karar verebilirsiniz.

Enerji tasarrufu ihtayınız varsa, güneşten rahatsız olduğunuz camlarınız varsa, dekoratif amaçlı birşeyler arıyorsanız, reklam için estetik çalışmalar yaptırmak istiyorsanız, mahremiyetiniz sizin için önemliyse tüm bu ihtiyaçlara cam filmi ile çözüm bulabilirsiniz.

Cam filmlerinin ömrü ne kadar?

Cam filmlerinin ne kadar süre dayanacağı konusunda size ancak kendi sattığımız ürünler üzerinden cevap verebiliriz. Bizim uygulamassını yaptığımzı cam filmlerim “10 yıl solmaya ve sökülmeye karşı garantilidir”.

Bilinmeyen yerlerden aldığınız yada uygulama yaptırdınız cam filmleri için şu kadar ömrü vardır demek yanlış olur. Cam filmi piyasasında her türden, her kaliteden film bulmak mümkündür. Ucuz olsun ama iyisi olsun düşüncesi ile uygulama yaptırırsanız üzülürsünüz.

Cam filmi fiyatları neye göre belirlenir?

Cam filmi fiyatları genelde sabit değildir, Bu işi yapan çok sayıda kişi yada kurum olduğundan dolayı fiyatlar biraz serbest piyasa şartlarına göre belirlenir ama dolar kuru fiyatların değişmesinde ki en etkili nedenlerden biridir.

Piyasa şartlarına göre en uygun fiyattan hizmet almak isterseniz mutlaka kurumsal ve güvenilir firmalar ile çalışınız.

Daha fazla sorunuz var mı??

WHATSAPP