Kumlama Cam Filmi

Kumlama Cam Filmi

Kumlama cam filmi normal cam ham maddesine uygun üretilmiştir. Uygulama yapılan ve yapılmayan arasındaki fark biri normal cam iken diğeri kumlama görünümüne sahip bir camdır.

Kumlama cam Filmi nedir?

Kumlama cam filmi üzerine direk baskı yapılabildiği için içerideki alanı gizlemek ve doku desen sağlamak adına uygun bir seçimdir. Kullanımı kolay olması ve genel olarak ofislerde kullanılmak üzere imal edilmesi bu tür yerlerde daha çok tercih edilmesine sebep olmaktadır. Cam filmi türlerinde beklentilere göre çeşitlilik oldukça artmaktadır.

Kumlama Cam Filmi Özellikleri

Kumlama cam filmi Tasarımının amaçlarından biriside dekor filmi olarak daha da uygunluk göstereceğidir. Avantajlı özelliklerden biri olarak kumlama cam filmlerinde kurumsal kimliği de yansıtabilirsiniz. Yani logo desenli kullanım hem güzel bir görüntü verir hem de kimlik açısından avantaj sağlar. Dış mekân da veya iç mekânda cam bölmeleri dekore etmek için kullanılır. Çeşitli renk seçenekleri mevcut olmasına rağmen gri rengi kullanımı yaygındır. Aynı zamanda iş yerlerinde kullanıldığı zaman gizlilikte sağlamaktadır. Ve dikkat dağınıklığına engel olmaktadır.

Kumlama Cam Filmi Kullanım Alanları

Kumlama cam filmi kulanım alanları istekler üzerine ürün kullanım yelpazemizi güncellemekteyiz. İhtiyaç ne kadar artarsa kullanım alanı genişlemeye başlar, bu sebepten ötürü bizlerde sınır çizgilerini yok etmekteyiz. Genellikle ofislerde veya iş yerlerinde ve bölmelerinde kullanılırken artık evlerimizde de çokça kullanılmaktadır. Duşa kabinlerde kısmi veya tamamı kaplanacak şekilde kumlama cam filminden yararlanılır. Evlerimizin iş yerlerimizin plazalar vb. kullanım alanlarının cam bölmelerini çeşitli sebeplerle cam filmi yaptırabilir, peki neden bu cam filmleri desenli olması? Estetik bir görüntü kim istemez ki? Bu ve buna benzer birçok sorunuzun çözüm bulabilmesi için Master Cam Filmi firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kumlama Cam filmi Fiyatları

Kumlama cam filmi fiyatlandırması daha öncede belirttiğimiz gibi istekler doğrultusunda değişkenlikler göstermektedir. Bu istekler yüzey alanı yada istenilen logo tasarımları gibi ekleyebileceğimiz bir çok farklılıklar olabilir. Kaliteli bir hizmet ve uygun fiyatlarla ilgili daha detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

WHATSAPP