İçeriyi Göstermeyen Cam Filmi

İçeriyi Göstermeyen Cam Filmi

Kuaför ve kafe gibi mekanlarda kişiler, dışarıdan görülmek istemezler. Müşterilerin daha fazla rahat edebilmeleri açısından içeriyi göstermeyen cam filmi tercih edilmelidir. Çünkü bu şekilde içerdekiler dışarıyı görebilir ancak dışardakiler içeriyi göremezler. Böylece bu  mekanlara gelen müşteriler kendilerini daha rahat hissedebilirler. Bu tarz bir uygulama maliyeti düşük olmaktadır.

İçeriyi Göstermeyen Cam Filmi Nedir?

İçeriyi göstermeyen cam filmi yapısal özelliği itibari ile uygulanılacak mekânda huzur ve refah bir ortam elde edilmektedir. Nedeni ise uygulanan yerdeki mekânın iç kısmını dışarıdan hiçbir şekilde görünmemesidir.

İçeriyi Göstermeyen Cam Filmi Özellikleri

İçeriyi göstermeyen cam film ham maddesi itibariyle özel formüller sayesinde ürünün en önemli özelliği olan gizlilik oluşturulmuştur. Mahremiyetin ön planda tutulması sebebiyle üretilmiştir. (Örneğin; Bölünmüş ofis şeklinde çalışan şirketlerde resmiyet kazandırmak amacıyla kullanılan cam filmi kişiye oda mahremiyetini yaşatmaktadır.) Pencere cam filmi ısı yalıtımı içinde idealdir. Kullanılan mekânda %50 oranında soğutma maliyetlerini azaltmakta ve cebinizi rahatlatmaktadır. İsteğinize göre uygulatabileceğiniz içeriyi göstermeyen cam filmlerinin çeşitleri mevcuttur. Bunlar:

Maksimum gizlilik; Mahremiyet için gerekli alanın tamamına uygulanmasıdır. Kısmen Gizlilik; Bu cam filmleri yer yer boşluklardan oluşur ve net zeminin üzerine beyaz bir desenle uygulanır. Gündüz Gizliliği; Bu özellikte bir cam filmi için en uygun olan cam filmi aynalı cam filmidir. Banyo Gizliliği; Mahremiyetin en üst bölümünde yer alan banyo ve wc kapıları için en uygun cam filmi ise buzlama ve kumlama cam filmidir.

İçeriyi Göstermeyen Cam Filmi Kullanım Alanları

İçeriyi göstermeyen cam film uygulamaları konutlar başta olmak üzere, rezidanslarda, kuaförlerde, kafelerde ya da ibadet mekânlarında, evlerde, ofislerde, iş yerlerinde, okullarda, hastanelerde, hava alanlarında, alışveriş merkezlerinde ve daha birçok mekânda manzara kapatılmadan içerinin görülmesinin engellenmesi ihtiyacına kârlı, geliştirilmiş alternatif çözümler arsında yer almaktadır. İçeriyi göstermeyen filmler kullanıcıların talepleri doğrultusunda farklı özellikler içeren malzemeler kullanılarak uygulanabilmektedir.

İçeriyi Göstermeyen Cam Filmi Fiyatları

İçeriyi göstermeyen cam filmi uygulama hizmetinin sunulması belli bir fiyat üzerinden olur. Ancak talep edilen kaplama alanı da önemlidir. Hem kullanılan malzeme hem de işçilik açısından alanın büyük ya da küçük olması üzerinden fiyat sunulur. Bu fiyata göre talebinizi oluşturabilirsiniz. Bu konuyla ilgili kaliteli hizmet veren Master Cam Filmi firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

WHATSAPP