Hakkımızda

Master Cam Filmi Hakkında


Hakkımızda

Master Cam Film Firmamız 10 yılı aşkın süredir cam filmi sektörünün önde gelen firmalarından birisidir. Firmamız müşterilerimizin beklentilerine en uygun, güvenilir, hızlı, dinamik ve iş ahlakına uygun anlayışla üretim yaparak en iyi ürün ve hizmet desteğini sağlamaktadır. Filmlerimiz patentli ve ISO belgeli olup, ABD, İngiltere ve Japon normlarına uygundur.

Optik şeffaf cam filmleri özel yapışanlar, UV engelleyiciler ve çizilmez koruyucu bir kaplama içeren yüksek kaliteli ve şeffaf polyester film tabakalarından yapılır. Güneş ışığından koruyan filmlerde metal tanecikler içeren bir tabaka rengin bozulmamasını ve toplam güneş enerjisinin yansıtılmasını sağlar. Püskürtme tekniği saf metallerin ve metal alaşımların temel atomlarının polyester tabakasına püskürtülmesiyle aşınmaya, soyulmaya ve çatlamaya dirençli bir malzeme oluşturmaya yarar. Ayrıca filmin renginin uzun süre korunmasına yardımcı olur. Bütün bu tasarım harikası hizmet alanımızın yegâne temel taşıdır.

Vizyonumuz

Master Cam Filmi Firması olarak müşteri memnuniyeti ilkesini ön planda tutmak. Bina kaplama koruma hizmetlerinde yenilikçi, ekonomik ve lider firma olmaktır. Yılların vermiş olduğu bilgi ve birikim ile sizlere en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Misyonumuz;

Evleriniz, binalarınız, işyerleriniz, kamu kuruluşları vb. sizin için özel olduğunu biliyoruz. Firmamız, işinde uzman ekibi ile hep birlikte uygulama alanlarını görsel olarak estetiklik vermek ve korumak için çalışıyoruz. Değerlerimizi hepimiz adına korumak için profesyonel ekibimizle çalışmalara devam etmekteyiz.

Müşteriler Ne Diyor

WHATSAPP