22
Kas

Cam Filmi Solmayı Nasıl Azaltır?

Piyasadaki mimari sınıf cam filmlerinin çoğu, evlerde ve ofislerde döşemeye, duvarlara ve mobilyalara zarar veren zararlı UV ışınlarcının %99’unu engeller .

Solmaya neden olan iki faktörü unutmayın:

  1. UV ışınları solmanın başlıca sorumlusudur, ancak sorunun yalnızca %40’ını oluştururlar. Kızılötesi radyasyon (IR) veya %25’lik ısı ve diğer %25’lik görünür ışık ile birleştiğinde, solma için bir reçeteniz var. Solmanın geri kalan %10’u doğal, fiziksel veya kimyasal olarak meydana gelen faktörlerden kaynaklanır. Buna buharlar ve gaz çıkışı, aşınma ve yıpranma, kumaşların veya ahşabın yaşı ve boya haslığı dahildir.

Hiçbir cam filmi UV ışınlarının %100’ünü tamamen engelleyemez ve nesnelerin doğal olarak solmasını tamamen önleyemezken, solma sürecini önemli ölçüde yavaşlatacak ve böylece mülkünüzü cam filmi çok daha uzun süre koruyacaktır.

Mülkünüze Cam Filmi Nasıl Kurulur

Cam filminin sizin ve mülkünüz için uygun olduğunu düşünüyorsanız, sonraki adım kalifiye bir cam filmi firması ile bire bir görüşme ayarlamaktır . Çoğu şirket ücretsiz danışmanlık hizmeti sunar ve daha yakından bakmanız için size cam filmi örnekleri sağlayabilir. Spesifik ihtiyaçlarınızı karşılayan doğru filmlerin size sunulduğundan emin olmak için her zaman nitelikli bir cam filmi şirketi ile yerinde danışmanlık almanız tavsiye edilir. Unutmayın, tüm cam filmleri aynı değildir.